Spojení gastronomů, tým.

Jerzy Packowski

spolumajitel

Během 15letého působení v gastronomii získal řadu cenných zkušeností. Jerzy je otevřený každému vašemu přání, je pro vás spolehlivým partnerem s přátelským přístupem. Jeho cílem je vést restauraci v přátelském duchu, aby se v ní zákazník cítil vždy spokojen.

Tomáš Dolníček

šéfkuchař

Tomáš má 20 let praxe v oboru. Vybral si povolání kuchaře, protože chtěl podle svých slov dělat zaměstnání, kde člověk používá hlavu i ruce. Po vyučení prošel pár míst v naší republice, přičemž se rozhodl naučit další řeč, a tak odjel do Anglie. Tam, jak sám říká, potkal svého guru (mistra), který mu pomohl si uvědomit, že na kuchařině je krásné… stálé objevování.
Po návratu z Anglie působil v Česku v restauracích zaměřených mimo jiné na francouzskou, italskou i asijskou kuchyni.
Říká: „Rád bych přinesl hostům Vittoria zážitky, kdy poznají nové chutě, budou odcházet spokojeni a plni dojmů, a ještě raději budu, když se k nám pro tento zážitek budou znovu vracet.“

Martin Kolář

sommelier

Martin se pohybuje 19 let ve špičkové gastronomii a patří mezi nejvýznamnější experty na gastro servis v Brně. Má rád vína, hlavně italská. Baví ho práce s lidmi, to se stalo jeho posláním a sommelierství jeho koníčkem.

Vlasta Prchal

zástupce šéfkuchaře

Vlastova cesta do Vittoria vedla přes řadu špičkových restaurací v Brně i Praze, kde 18 let sbíral zkušenosti z různých evropských kuchyní. Jeho srdci je blízká francouzská kuchyně, ale nejvíce ho inspiruje kuchyně italská. Nyní své nápady realizuje právě v naší restauraci. Jeho poctivý přístup k vaření je vzorem pro všechny mladší kolegy.

Vittorio Restaurant

Adresa

Pekařská 4
602 00 Brno
Česká republika

Kontakt

info@vittorio.cz
www.vittoriorestaurant.cz
+420 606 13 44 99

Otevírací doba

Pondělí – Pátek
11:00 – 23:00
Sobota
12:00 – 23:00
Neděle
zavřeno

Provozovatel restaurace: Winning Gastro s.r.o., IČ: 08005427
Zodpovědná osoba: Jerzy Packowski