Spojení gastronomů, tým.

Jerzy Packowski

spolumajitel

Během 15letého působení v gastronomii získal řadu cenných zkušeností. Jerzy je otevřený každému vašemu přání, je pro vás spolehlivým partnerem s přátelským přístupem. Jeho cílem je vést restauraci v přátelském duchu, aby se v ní zákazník cítil vždy spokojen.

Petr Valášek

šéfkuchař

Petrova cesta do Vittorio restaurant vedla přes domácí, a hlavně zahraniční vynikající restaurace jako třeba ve Velké Británii kde nabíral zkušenosti a inspiroval se světovou kuchyní s důrazem na čerstvost a kvalitu surovin. Jeho krédo je podávat lidem jen to nejlepší a v co nejvyšší kvalitě!

Martin Kolář

sommelier

Martin se pohybuje 19 let ve špičkové gastronomii a patří mezi nejvýznamnější experty na gastro servis v Brně. Má rád vína, hlavně italská. Baví ho práce s lidmi, to se stalo jeho posláním a sommelierství jeho koníčkem.

Vlasta Prchal

zástupce šéfkuchaře

Vlastova cesta do Vittoria vedla přes řadu špičkových restaurací v Brně i Praze, kde 18 let sbíral zkušenosti z různých evropských kuchyní. Jeho srdci je blízká francouzská kuchyně, ale nejvíce ho inspiruje kuchyně italská. Nyní své nápady realizuje právě v naší restauraci. Jeho poctivý přístup k vaření je vzorem pro všechny mladší kolegy.

Vittorio Restaurant

Adresa

Pekařská 398/4
602 00 Brno
Česká republika

Kontakt

info@vittorio.cz
www.vittoriorestaurant.cz
+420 606 13 44 99

Otevírací doba

Pondělí – Pátek
11:00 – 23:00
Sobota
12:00 – 23:00
Neděle
zavřeno

Provozovatel restaurace: Winning Gastro s.r.o., IČ: 08005427
Zodpovědná osoba: Jerzy Packowski